Centrum Napraw Powypadkowych

Nasz Serwis Blacharsko-Lakierniczy to gwarancja jakości naprawy Twojego samochodu.

Możesz w pełni zaufać doświadczeniu i kompetencjom naszego zespołu, który pomoże Tobie w każdej sytuacji. Od wykonania spolerowania całej powierzchni lakierniczej samochodu, po kompleksową naprawę samochodu uczestniczącego w kolizji. Naprawiamy wszystkie marki samochodów zgodnie z procedurami producentów, dzięki czemu zachowujesz gwarancję.

 

Wykwalifikowany zespół fachowców, odpowiednie wyposażenie serwisu, ogromna wiedza i ponad 35-letnie doświadczenie to elementy dzięki którym możesz być pewien że Twój samochód znajduje się w odpowiednich rękach. Twój komfort jest dla nas bardzo ważny dlatego utrzymujemy flotę kilkudziesięciu pojazdów zastępczych, nie starszych niż 6 miesięcy, do Twojej dyspozycji. 

Dlaczego my?

Naprawiamy wszystkie marki samochodów utrzymując gwarancję producenta Najwyższej jakości materiały lakiernicze firmy Sikkens Współpraca z liderami rynku ubezpieczeń
Bezgotówkowa likwidacja szkody Własna pomoc drogowa Kilkadziesiąt samochodów zastępczych do Twojej dyspozycji
Dedykowani Doradcy Serwisowi Klienta Obsługa firmowych flot samochodów Specjalne warunki dla napraw gotówkowych

Naprawiamy samochody wszystkich marek z gwarancją Producenta

Jako licencjonowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy, zgodnie z rozporządzeniem europejskiego GVO, spełniamy wymagania producentów samochodów do wykonywania wszelkich napraw blacharskich oraz lakierniczych wszystkich marek samochodów, dzięki czemu masz pewność jakości wykonanych napraw oraz zachowujesz wszystkie warunki gwarancji oferowanych przez producenta Twojego samochodu.

Pomoc w przypadku szkody na Twoim samochodzie:

  • Sprawdź dokumenty: polisy ubezpieczeniowej, prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego, przeglądu technicznego, dowodu osobistego
  • Zweryfikuj daty ważności powyższych dokumentów
  • W przypadku wątpliwości: ważności dokumentów lub trzeźwości kierowcy zawołaj Policję
  • Określ szczegóły: w dokumencie opisu sytuacji w której doszło do wypadku pamiętaj o wskazaniu sprawcy wypadku, nr rejestracyjnego pojazdów biorących udział w kolizji, miejsce zdarzenia, godzina.
  • Wybierz nas: Często w miejscu wypadku pojawiają się samochody pomocy drogowej, pamiętaj że naprawa w nieautoryzowanym warsztacie spowoduje utratę gwarancji w Twoim samochodzie.
  • Skontaktuj się z nami pod nr tel: 61 8 926 128