O nas

Ciesielczyk - dealer nowych samochodów

Grupa Ciesielczyk to jedna z pierwszych firm na polskim rynku zajmującą się w pełni profesjonalną sprzedażą nowych samochodów różnych marek w cenach znacznie korzystniejszych od oferowanych przez innych dealerów. Działamy na terenie całej Unii Europejskiej dostarczając Klientom kilka tysięcy samochodów rocznie. Jako podmiot niezależny od krajowych central prowadzimy nasze salony zarówno w Polsce jak i zagranicą zachowując pełen profesjonalizm posiadając 16-letnie doświadczenie jako autoryzowany dealer jednej z marek. 

Nasza koncentracja skierowana jest przede wszystkim na zaspokojeniu potrzeb naszych Klientów. Poza satysfakcją z zakupu nowego samochodu dostarczamy Klientom pełen wachlarz usług związanych z zakupem i użytkowaniem samochodu. Prowadzimy sprzedaż usług finansowania zakupu i ubezpieczeń pojazdów, prowadzimy sprzedaż samochodów używanych z gwarancją, Autoryzowany Serwis blacharsko-lakierniczy. Od roku 2015 uzupełniliśmy ofertę o sprzedaż i serwis marki ISUZU - producenta Pickup'ów zostając członkiem polskiej sieci.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Od ponad 35 lat szkolimy się i codziennie poprawiamy jakość świadczonych przez nas usług, dlatego właśnie wspaniałe grono naszych dotychczasowych Klientów ocenia nas jako najlepszego partnera do współpracy w zakresie zakupu i obsługi swoich pojazdów. Naszym najważniejszym celem jest dążenie do Waszego zadowolenia i satysfakcji ze współpracy z przedstawicielami naszej firmy, zarówno w momencie odbioru nowego samochodu, jak i późniejszej jego pielęgnacji. Działamy dla Was i to dzięki Waszej ocenie stale się rozwijamy.

Grupa Ciesielczyk w liczbach

 • Ponad 35 lat doświadczenia
 • 17 lat doświadczenia jako Autoryzowany
            Dealer Peugeot
 • Już 65 000 sprzedanych samochodów
 • Ponad 130 000 naprawionych pojazdów
 • 170 pracowników
 • Działamy już w 14 krajach UE
 • 100% aut z autoryzowanej sieci sprzedaży

Historia

Historia grupy sięga roku 1979, kiedy to w Suchym Lesie Jan Ciesielczyk otworzył jeden z pierwszych w obrębie Poznania serwisów blacharsko-lakierniczych. W roku 1997 firma Ciesielczyk została autoryzowanym koncesjonerem marki Peugeot budując salon i serwis przy ulicy Sucholeskiej 3. Już 5 lat później rozpoczęliśmy budowę nowego kompleksu w Pile. Również w roku 2003 rozpoczęliśmy działalność poza granicami Polski otwierając drogę dostępu do większości marek samochodów oferowanych na rynku wykorzystując różnice w cenach pomiędzy krajami UE. W roku 2007 rozpoczęliśmy w pełni profesjonalną sprzedaż samochodów wielu producentów w Polsce, które dzięki doskonałej znajomości rynku UE oferowane były w bardzo korzystnych cenach. Nasi Klienci otrzymali możliwość zaoszczędzenia nierzadko kilkudziesięciu tysięcy złotych przy zakupie swojego wymarzonego, nowego samochodu. W roku 2012 rozbudowaliśmy nasz salon w Suchym Lesie oraz przeprowadziliśmy kompletną modernizację obiektu oferując naszym klientom nowoczesne wnętrze oraz powierzchnię salonu przekraczająca 600m2. Wreszcie w roku 2013 poszerzyliśmy naszą ofertę sprzedaży nowych samochodów do ponad 10 marek.

Kompleksowość oferty i profesjonalizm obsługi naszych Doradców składają się na osiąganie wspaniałych wyników sprzedaży w kraju. Dzisiaj oferujemy coraz więcej marek samochodów, których cały czas będzie przybywać...  Zapraszamy Was do odwiedzin naszego centrum w Suchym Lesie i zapoznanie się z naszą ofertą, ludźmi, atmosferą. Do zobaczenia!

Dlaczego nawet 35% taniej niż u innych dealerów ?

Wykorzystujemy najlepsze źródła zakupu samochodów w danym momencie w całej Unii Europejskiej. Porównując szczegółowo oferty w każdym kraju wybieramy te o największej różnicy w cenie pomiędzy krajami UE a polskim rynkiem. Dzięki temu dajemy Wam możliwość zaoszczędzenia znaczących kwot pieniędzy. Negocjując duże ilości zakupu samochodów w danym momencie otrzymujemy maksymalne do uzyskania rabaty. Dzięki temu każdy nasz klient bez względu na ilość kupowanych samochodów otrzymuje samochód o najniższej cenie w kraju przy zachowaniu wszelkich atrybutów związanych z zakupem nowego samochodu u dealera.

Gwarancja najniższej ceny na rynku                 polskim Ogólnoeuropejska Gwarancja Producenta
ważna na terenie całej UE
Gwarancja ceny na samochód
z dnia zamówienia
Szeroki wybór spośród wielu marek     samochodów Ceny wyrażone w polskich złotych
zawierające wszystkie koszty i opłaty
Gwarantujemy komplet dokumentów
do zarejestrowania w kraju
Każda oferta szczegółowo porównana
z polskim katalogiem
Możliwość zamówienia samochodu
do produkcji
Jakość obsługi i profesjonalizm
zawarty w cenie samochodu

 

Częste pytania i odpowiedzi

 • Co zawiera cena podana przy samochodzie?

 • Skąd tak niskie ceny?

 • Co z gwarancją na samochód?

 • Jaka jest procedura zakupu samochodu?

 • Jaka jest różnica pomiędzy Dealerem a brokerami?